TASARIMCILAR

 

Gülçin KARAASLAN

Kocaeli de dünyaya geldi. İş hayatına İçmimarlık eğitimini tamamladıktan sonra 2003 yılında çok erken yaşlarda başladı. Çalışma hayatının bir kısmını yurtdışında geçirdi. Kendini “contract design” alanında kendini geliştirdi.

Bu alanda yurtiçi ve yurt dışında ofis, otel, restorant, alışveriş merkezleri, şehir mobilyaları konferans salonları, eğitim, sağlık, ulaştırma alanında mimari çalışmalar ve tasarımlar yaptı.

Bu tasarımlardan bazılarının uygulama projelerini yönetti. Bir yandan da gıda sektöründe kendine ait markalar oluşturup bunların franchise sistemini kurdu. Halen yurtiçi ve yurtdışında birçok zincir markanın proje tasarım ve yönetim süreçlerini yürütmektedir.

       

  Murat ZEYTİN

1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İşhayatına 2002 yılında kafe restoran ve fuar tasarımları ve uygulamaları yaparak başladıMekatronik, içmimarlık ve ormanendüstri mühendisliği eğitimlerini aldı.

2015 yılına kadar farklı şirketlerde arge yöneticiliği,  tasarım ve proje yöneticiliği, satış pazarlama yöneticiliği yaparak devam etti. 2015 yılından sonra Sekizmilim Architectural Project Solutions şirketini kurdu. Halen bu şirkette çalışma hayatına devam etmektedir. 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Simulasyon